• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

OPIS

Klimatyzacja do biura. Poznaj naszą ofertę!

Stworzenie odpowiedniego mikroklimatu w miejscu pracy istotnie wpływa na samopoczucie.  Odpowiednio dobrana klimatyzacja do biura pozwala na utrzymanie wysokiej jakości powietrza i usunięcie zanieczyszczeń, dzięki czemu zwiększa wydajność i efektywność pracowników. Nasze urządzenia pozwolą Państwu w dowolnej chwili wpływać na stan powietrza w zakresie temperatury, wilgotności lub ruchu.

Profesjonalny, nowoczesny sprzęt to gwarancja trwałości i niezawodności, dlatego stawiając na sprawdzone rozwiązania, oferujemy Państwu klimatyzatory LG, Gree, Daikin czy Fujitsu. Jako firma klimatyzacyjna z wieloletnim doświadczeniem proponujemy nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale także indywidualne dopasowanie klimatyzatorów do pomieszczenia. Dobierając klimatyzację do biura, stawiamy na rozwiązania, które w optymalny sposób zaspokoją Państwa potrzeby i oczekiwania. Montaż klimatyzacji wykonujemy także w pomieszczeniach o nietypowym układzie.

 • Cena: ustalana indywidualnie
 • Czas realizacji: 1 dzień
 • Przy zakupie urządzenia wraz z montażem dla firm 23% VAT.

KONTAKT

Najczęściej zadawane pytania
 • Jak wybrać odpowiednią klimatyzację do biura?

Klimatyzacja w biurze ma wiele zalet i korzyści. Klimatyzatory wyposażone są w filtry usuwające z powietrza kurz, alergeny i chorobotwórcze drobnoustroje, co przekłada się na lepsze samopoczucie. Za sprawą odpowiedniego klimatyzatora można także skutecznie obniżyć poziom wilgotności powietrza, tworząc komfortowe i przyjazne środowisko pracy. Nowoczesne klimatyzatory są urządzeniami prostymi w obsłudze, którymi z powodzeniem zarządzać mogą sami pracownicy. Klimatyzacja jest dobrym rozwiązaniem także dla klientów i partnerów biznesowych odwiedzających dane biuro.  Aby wybrać klimatyzację odpowiednią do potrzeb, warto zdać się na naszych profesjonalistów, którzy doradzą najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

 

 • Jakie są rodzaje klimatyzatorów biurowych?

W pomieszczeniach biurowych wykorzystywane są różne typy klimatyzatorów. Są to na przykład klimatyzatory typu split – kasetonowe, kanałowe, ścienne czy podłogowo-sufitowe. Urządzenia te są popularne ze względu na cichą pracę i atrakcyjny wizualnie wygląd. Klimatyzatory split składają się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, i montowane są w różnych miejscach, w zależności od indywidualnych potrzeb. Klasyczna jednostka z mocą 5kW skutecznie schładza pomieszczenie o wielkości do 45 metrów kwadratowych z 6 pracownikami. W celu klimatyzowania kilku pomieszczeń warto postawić na model kanałowy, który jest dyskretny i wydajny. Sporym zainteresowaniem cieszą się ponadto klimatyzatory ścienne, które są niewielkie i prost w obsłudze.

Drugim popularnym typem klimatyzatorów są klimatyzatory typu multisplit, wykorzystywane do ochładzania kilku pomieszczeniach jednocześnie. Składają się one z jednostki zewnętrznej i kilku jednostek wewnętrznych. Stosowane są wówczas, gdy nie można sobie pozwolić na montaż większej liczby jednostek zewnętrznych. To urządzenia proste w obsłudze – każdą z jednostek sterować można osobno.

 

 • Czym sugerować się przy wyborze klimatyzacji do biura?

Duże znaczenie ma oczywiście wydajność klimatyzatora określana w kilowatach. Im jest ona wyższa, tym większe możliwości urządzenia. Warto stawiać na modele ciche. Zgodnie z normami europejskimi wewnętrzny klimatyzator o wydajności do 6kW nie powinien być głośniejszy niż 60 dB. W przypadku modeli o wydajności do 12kW jest to hałas na poziomie 65 dB. Dodatkowo warto sprawdzić klasę energetyczną urządzenia i pobór mocy. Im jest on niższy, tym niższe są koszty eksploatacyjne klimatyzacji. Warto zwrócić uwagę na urządzenia z programatorem czasowym i te zdalnie sterowane.

Przy wyborze klimatyzacji do biura dużą uwagę należy przyłożyć do liczby pomieszczeń, ich kształtu i wielkości. Znaczenie ma także miejsce montażu, stopień nasłonecznienia, powierzchnia okien i sama lokalizacja biura. Należy także wziąć pod uwagę liczbę osób pracujących w danym miejscu.

 

 • Jaki jest koszt klimatyzacji do biura?

Koszt instalacji klimatyzacji w biurze uzależniony jest od wielu czynników takich jak powierzchnia biura, nasłonecznienia , ilość osób przebywających w pomieszczeniu, poziom skomplikowania i długość instalacji jednostek zewnętrznych i wewnętrznych.