• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

OPIS

Klimatyzacja do domu. Oferta dla osób prywatnych.

Klimatyzacja do domu to najlepsze rozwiązanie, by ochłonąć po pracy w gorące dni. Dom to miejsce relaksu, dlatego warto zadbać o komfortowe warunki i odpowiednią temperaturę. Dzięki szerokiemu wyborowi klimatyzatorów do domu mogą Państwo z łatwością dobrać sprzęt do swoich potrzeb i oczekiwań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzację do domu zarówno w formie klimatyzatorów przenośnych, jak i urządzeń montowanych na stałe. Oferujemy klimatyzatory ścienne, przypodłogowe, kasetonowe, kanałowe i klimatyzatory multi-split. Czas montażu uzależniony jest od pomieszczenia i rodzaju wybranego urządzenia.

Jako doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy klimatyzatory sprawdzonych producentów takich jak LG, Samsung czy Daikin. Proponujemy rozwiązania nowoczesne, niezawodne i energooszczędne. Gwarantujemy dobór urządzenia odpowiedniej wydajności, które zapewni pełen komfort otoczenia.

 • Cena: ustalana indywidualnie
 • Czas realizacji: 1 dzień
 • Przy zakupie urządzenia wraz z montażem do domu można skorzystać z 8% ulgi VAT.

KONTAKT

 

Klimatyzacja w domu – czy warto?

W Polsce wraz z nadejściem wiosny i lata temperatura powietrza robi się bardzo wysoka. W okresie od czerwca do sierpnia upały utrudniają normalne funkcjonowanie w domu czy mieszkaniu. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na montaż domowej klimatyzacji, która zapewnia komfortową temperaturę o każdej porze roku i dnia. Obecnie montaż klimatyzacji w domu staje się coraz bardziej powszechny i na tego typu rozwiązanie może pozwolić sobie w zasadzie każdy.

Klimatyzacja w domu jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest jakość powietrza w domu lub mieszkaniu. Klimatyzacja w domu stale filtruje powietrze, dzięki czemu  skutecznie wyłapuje i likwiduje zawarte w nim szkodliwe cząsteczki. Można mieć więc pewność, że powietrze, którym oddychamy, nie zawiera alergenów, kurzu i pyłu.

Duże znaczenie mają ponadto systemy jonizacji powietrza. Nie mają ich wszystkie urządzenia, ale jest to sposób na znaczną poprawę jakości powietrza w budynku. Korzystają na tym mocno dzieci, osoby z astmą czy ze skłonnością do alergii. Klimatyzator w domu pozwala też utrzymać optymalną, indywidualnie dopasowaną temperaturę czy pozbyć się nadmiaru wilgoci z mieszkania.

Klimatyzacja do domu z montażem

Przy montażu klimatyzacji domowej liczą się z całą pewnością energooszczędność i cicha praca. Niezwykle ważny jest także pełen komfort nawiewu powietrza chłodnego bądź ogrzanego. W celu wybrania odpowiedniego rozwiązania do swojego domu czy mieszkania, warto poddać analizie bryłę budynku, rozkład wnętrz i inne istotne czynniki.

Wybierając klimatyzatora do swojego domu czy mieszkania, trzeba mieć na uwadze przede wszystkim swój komfort. Dobry klimatyzator to urządzenie ciche, które nie burzy nocnego wypoczynku. Powinno być też energooszczędne i nie zawyżać rachunków za energię elektryczną. Duże znaczenie ma w praktyce także profesjonalny serwis gwarancyjny.

Jaką klimatyzację wybrać?

Najprostszym rozwiązaniem są klimatyzatory ścienne typu split. Montowane są one na ścianie, a jednostka zewnętrzna trafia na balkon. Ustawia się ją na nóżkach antywibracyjnych lub montuje na balustradzie czy ścianie. Czasem stawia się na dachu lub w piwnicy. Jeśli w domu lub mieszkaniu klimatyzatora nie można zamontować w standardowy sposób z uwagi na brak miejsca, można zdecydować się na model przypodłogowy typu konsola. W tym przypadku chłodne powietrze nadmuchiwane jest z górnej części klimatyzatora, a ciepłe z dolnej.

Dobrym rozwiązaniem są także klimatyzatory kasetonowe montowane na suficie. Sprawdzają się świetnie, gdy w pomieszczeniu znajduje się np. sufit podwieszany. Strumień powietrza z kasety rozchodzi się w tym przypadku w cztery strony. To rozwiązanie korzystne z uwagi na równomierność takiego nadmuchu.

W przypadku braku możliwości montażu klimatyzacji na suficie lub na ścianie idealnym rozwiązaniem będą klimatyzatory kanałowe. W tym typie klimatyzacji powietrze rozprowadzane jest kanałami do wybranego pomieszczenia. Wylot nawiewu zakończony jest estetyczną kratką.

Masz wątpliwości, które z tych rozwiązań będzie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami przez formularz!

Najczęściej zadawane pytania