Opis

Klimatyzacja przemysłowa dla firm

Procesy produkcyjne w każdej firmie wiążą się z wytwarzaniem dużej ilości energii i ciepła. Często jakość wytwarzanych produktów jest w dużej mierze zależna od określonych parametrów powietrze i wilgotności, panujących w pomieszczeniach produkcyjnych. Montaż klimatyzacji przemysłowej jest rozwiązaniem, które pozwala utrzymać optymalne wskaźniki i dobre samopoczucie pracowników.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne i nowoczesne produkty, stworzone z myślą o potrzebach różnego rodzaju przemysłu. Klimatyzacja przemysłowa od firm takich jak LG, Gree, Daikin czy Fujitsu to gwarancja trwałości i niezawodności. Jako firma klimatyzacyjna z wieloletnim doświadczeniem proponujemy nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale także indywidualne dopasowanie klimatyzatorów do pomieszczenia i wymagań naszych klientów. Dobierając klimatyzację przemysłową, stawiamy na rozwiązania, które w optymalny sposób zaspokoją Państwa potrzeby i oczekiwania.

  • Cena: ustalana indywidualnie
  • Czas realizacji: indywidualny
  • Przy zakupie urządzenia wraz z montażem dla firm 23% VAT.

KONTAKT

Klimatyzacja przemysłowa Warszawa, Ryki, Garwolin, Puławy

 

Klimatyzacja powietrza początkowo stosowana była głównie w celach przemysłowych, aby utrzymać właściwe parametry i jakość powietrza. Wiele procesów technologicznych wymaga bowiem stałej, określonej temperatury lub wilgotności. Czasem znaczenie ma również szybkość przepływu i czystość powietrza w pomieszczeniach przemysłowych.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację przemysłową?

Montaż klimatyzacji daje możliwość lepszego poznania warunków klimatycznych danego budynku czy hali. Dobrze dobrana i wyposażona w system zarządzania klimatyzacja przemysłowa, pozwala utrzymać prawidłowe parametry powietrza w warunkach produkcyjnych, sprawiając tym samym, że praca staje się bardziej komfortowa i wydajna. Klimatyzacja przemysłowa przyczynia się także do obniżenie kosztów eksploatacji  i przynosi wymierne oszczędności w budżecie przedsiębiorstwa. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest utrzymanie optymalnej temperatury, klimatyzacja przemysłowa będzie strzałem w 10!

 

Jak wybrać klimatyzację przemysłową?

Przy wyborze urządzeń klimatyzacji przemysłowej kluczowe znaczenie mają parametry powietrza zewnętrznego i wewnętrznego oraz ich zmienność w czasie. Trzeba sprawdzić również temperaturę, wilgotność czy nasłonecznienie danych pomieszczeń. Nie małą rolę odgrywa także dobór urządzenia – najczęściej stosowanymi klimatyzatorami są te ścienne, kasetonowe czy kanałowe, choć można spotkać się też klimatyzatorami mobilnymi. Aby dobrać sprzęt właściwy do indywidualnych wymagań i potrzeb, warto umówić się na profesjonalny audyt, dzięki któremu będziemy mogli zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie.

 

Jaki jest mniej koszt klimatyzacji przemysłowej i od czego zależy?

Koszt klimatyzacji przemysłowej zależy od powierzchni do schłodzenia i potrzebnej technologii do utrzymania pożądanego parametru. Cena ta ustalona jest indywidualnie na podstawie projektu klienta.