klimatyzatory fujistsu

Klimatyzatory Fujitsu

Fujitsu General to japoński koncern obecny na rynku od roku 1960. Dzisiaj urządzenia firmy wykorzystywane są w ponad 100 krajach na całym świecie, a marka stale dba o innowacyjne rozwiązania. Fujitsu stawia na wysoką jakość wykonania, trwałość i niezawodność. W swoich nowoczesnych centrach badawczych cały czas udoskonala swoje produkty. W roku 2016 Fujitsu jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła na wybrane modele klimatyzatorów aż 10-letnią gwarancję.

Japońska  marka działa na wszystkich najważniejszych światowych rynkach, a w swojej ofercie ma bardzo szeroką gamę produktów, także klimatyzacyjnych. Klimatyzatory Fujitsu doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i biurach, ale także w sklepach czy restauracjach. Bez problemu można je dopasować do wielkości czy charakteru danego pomieszczenia. Klimatyzatory Fujitsu są proste w montażu i niezbyt  skomplikowane w obsłudze. Cieszą się dużym uznaniem na rynku z uwagi na innowacyjne rozwiązania technologiczne, wysoką trwałość i efektowne wzornictwo. Klimatyzatory Fujitsu są produkowane z materiałów najwyższej jakości.

Urządzenia klimatyzacyjne japońskiego koncernu są niezawodne i wytrzymałe. Pozwalają zachować w budynkach przez cały rok odpowiedni komfort cieplny. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Klimatyzatory Fujitsu spełniają bardzo rygorystyczne normy w zakresie efektywności energetycznej, reprezentując klasę energetyczną od A do A+++. Na wiele z nich udzielana jest dziesięcioletnia gwarancja, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości klimatyzatorów Fujitsu.

Fujitsu zwraca ogromną uwagę na jakość oferowanych produktów. Posiada swoje biuro konstrukcyjne i laboratoria badawcze. Klimatyzatory marki są badane przez niezależne instytucje i zewnętrzne jednostki badawcze. Cenione są też ze względu na swój efektowny design. Fujitsu ma na swoim koncie nagrody w takich międzynarodowych konkursach jak IF Design Award, Red Dot Design Award czy Good Design. Klimatyzatory Fujitsu doskonale odnajdują się naprawdę we wszystkich wnętrzach – nowoczesnych i bardziej klasycznych.