klimatyzatory gree

Klimatyzatory Gree

Gree to firma założona w roku 1991 w Chinach. Od samego początku stawia na nieustanny rozwój. Dzisiaj jest liderem branży HVAC i największym na świecie przedsiębiorstwem klimatyzacyjnym. Pochwalić się może roczną sprzedażą swoich produktów na poziomie 16 miliardów dolarów. W roku 2020 Gree zajęło 246 miejsce w prestiżowym rankingu największych firma światła według Forbes Global 2000. Wśród firm zajmujących się produkcją artykułów gospodarstwa domowego zajęło miejsce pierwsze.

W Polsce za sukcesem marki Gree stoi spółka Free Polska, która jest jej wyłącznym przedstawicielem. Współpraca trwa niezmiennie od roku 2003. Co roku w kraju sprzedawanych jest ponad 150 tysięcy klimatyzatorów Gree. Wszystkie produkty chińskiej marki posiadają Atest Higieniczny PZH, a więc jeden z najważniejszych wyróżników wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Tym samym można być pewnym, że nie wpływają one negatywnie na zdrowie człowieka czy kondycję środowiska naturalnego.

Oferta klimatyzatorów Gree jest tak szeroka, że każdy może znaleźć urządzenie odpowiednie do jego potrzeb. Poszczególne serie produktów różnią się wyglądem i funkcjonalnością. Producent oferuje zarówno modele podstawowe służące do efektywnego chłodzenia, jak i mocno rozbudowane jednostki z funkcjami dodatkowymi. W ofercie Gree znajdują się różnego rodzaju klimatyzatory ścienne, przenośne, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe czy typu konsola.

Urządzenia marki Gree mają bardzo dużo zalet. Nic więc dziwnego, że cieszą się w Polsce tak dużą popularnością.Są to klimatyzatory ciche i bezproblemowe w obsłudze. W upalne dni zapewniają przyjemne chłodzenie, a w okresie zimowym pozwalają na niedrogie dogrzewanie pomieszczeń. Urządzenia te wyróżniają się przy tym eleganckim designem. Do wyboru jest wiele wariantów kolorystycznych. Klimatyzator można więc bez problemu dopasować do danego wnętrza. Gree stawia na ekologię, oferując produkty, które zużywają minimalną ilość energii. W Polsce nie ma firmy, która oferowałaby większy wybór klimatyzatorów ściennych i nie tylko.