klimatyzatory mitsubishi

Klimatyzatory Mitsubishi

Firma Mitsubishi Electric to światowy lider w branży systemów klimatyzacyjnych przeznaczonych do zastosowań przemysłowych i prywatnych. Panujące w Japonii zróżnicowane warunki klimatyczne wymagają zastosowania bardzo wydajnej klimatyzacji. Marka ma w swojej ofercie urządzenia, które bezproblemowo użytkować można przez długie lata. Są to klimatyzatory, które nie zużywają zbyt dużo energii elektrycznej i mają naprawdę minimalny wpływ na środowisko naturalne.

Mitsubishi już od niemal 100 lat wyznacza trendy w branży klimatyzacyjnej. Jest czołowym producentem na świecie. Dzisiaj urządzenia tej japońskiej marki są synonimem wysokiej wydajności i skuteczności działania. Są nowoczesne, a jednocześnie niezbyt trudne w obsłudze czy montażu. Klimatyzatory Mitsubishi prezentują się estetycznie, a przy tym są bardzo efektywne. Przykuwają uwagę, a jednocześnie wyróżniają się dużą skutecznością działania. Podnoszą codzienny komfort życia. Chłodzą w najbardziej gorące dni, a jesienią czy zimą oczyszczają powietrze. Za sprawą sprężarki inwerterowej niewielkich rozmiarów są to urządzenia ciche i energooszczędne. Pochwalić się mogą najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++. Wiele klimatyzatorów Mitsubishi stosować można jako urządzenia całoroczne. Innowacyjna technologia Hyper Heating pozwala na wydajną pracę przy temperaturze nawet -25 stopni Celsjusza.

Nie da się ukryć, że klimatyzatory japońskiego producenta wyróżniają się niebywałą efektywnością energetyczną. Mitsubishi Electric jako jedna z pierwszych firm na świecie zaczęła wprowadzać w życie rozwiązania z dyrektywy europejskiej w zakresie ekoprojektu, zanim ta zaczęła obowiązywać. Dzisiaj urządzenia marki o mocy do 12 kW spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania UE, a przy tym nie tracą nic ze swojej wydajności. Na uwagę zasługuje także kompaktowa budowa samej sprężarki. Są to klimatyzatory o bardzo nowoczesnym designie. Przyciągają wzrok i stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji minimalistycznych. Do wyboru jest wiele wariantów kolorystycznych.