Opis

Serwis wentylacji domowej Warszawa, Ryki, Garwolin, Puławy

Prawidłowo działająca wentylacja wpływa bezpośrednio na dobre samopoczucie domowników. Dlatego tak ważny jest regularny serwis, którego zadaniem jest znalezienie ewentualnych uchybień w działaniu urządzeń i ich szybkim usunięciu. W ten sposób zwiększa się żywotność wykorzystywanego sprzętu.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i fachowcy ze wszystkimi wymaganymi uprawnieniami oferujemy Państwu profesjonalną, kompletną serwisu wentylacji domowej. Pracujemy jedynie ze sprawdzonymi i zaufanymi producentami takimi jak  LG, Gree, Daikin czy Fujitsu. Oferujemy rzetelne doradztwo i usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest sprostanie Państwa potrzebom i zapewnienie możliwe najlepszy rozwiązań.

  • Cena: ustalana indywidualnie
  • Czas realizacji: indywidualny
  • Przy zakupie urządzenia wraz z montażem dla firm 23% VAT.

KONTAKT

Serwis wentylacji domowej Warszawa, Ryki, Garwolin, Puławy

Wentylacja w kuchni, łazience i pokojach powinna zawsze działać bez zarzutu. Systemy wymiany powietrza są w  wielu przypadkach wręcz niezbędne. Wentylacja domowa ma zapewniać dobrą jakość powietrza i przy okazji ograniczyć powstawanie wilgoci, która sprzyja rozwojowi drobnoustrojów. Regularny serwis wentylacji ma więc naprawdę ogromne znaczenie. W filtrach wentylacji zatrzymywane są pyły, kurze i różnego rodzaju drobnoustroje – bez regularnej wymiany filtrów wszystkie te rzeczy przedostają się z powrotem do powietrza, którym oddychamy. Regularne serwisowanie urządzeń to sposób na czyste i zdrowe powietrze.

Najczęściej zadawane pytania
  • Dlaczego warto wykonywać serwis wentylacji

Serwis wentylacji domowej jest konieczny z uwagi na utrzymanie gwarancji. Przeprowadza się go ponadto w celu przedłużenia żywotności urządzeń na podstawie dokumentacji producenta. Wentylację należy poddawać przeglądom regularnie, na ogół dwa razy w ciągu roku. Sporo zależy przy tym od charakteru budynku. W przypadku obiektów przemysłowych kontrole przeprowadzane są częściej, co wynika z ciągłej pracy urządzeń.

 

  • Jak wygląda serwis wentylacji?

Podstawowe prace serwisowe wentylacji polegają na wymianie filtrów, wyczyszczeniu obudowy i podzespołów, sprawdzeniu stanu technicznego urządzeń, kontroli poprawności pracy systemu i znalezieniu ewentualnych usterek. Na koniec klient powinien otrzymać protokół z zakresu wykonanych prac serwisowych w postaci pisemnej i fotograficznej.

 

  • Ile kosztuje serwis klimatyzacji

W praktyce koszt serwisu urządzeń wentylacyjnych zależy od wielu czynników takich jak ilość urządzeń, rodzaj konstrukcji, moc, stopień zabrudzenia itd. Wpływają one na środowisko pracy. W celu przygotowania profesjonalnej oferty serwisowania konieczne jest przeprowadzenie w obiekcie wizji lokalnej. Dlatego w Kicwent wycena serwisu klimatyzacji zawsze odbywa się indywidualnie.

 

  • Po czym poznać, że urządzenie wymaga serwisowania?

Każda wentylacja powinna zostać poddana serwisowi przynajmniej raz na dwa lata. Jeśli jednak widzimy, że na urządzeniu pojawia się alarm dotyczący filtrów lub, że w pomszczeniu jest duszno i niekomfortowo, powinniśmy jak najszybciej poddać urządzenie przeglądowi i serwisowi.