klimatyzatory kaisai

Klimatyzatory Kaisai

Firma Kaisai działalność rozpoczęła w roku 1996. Szybko zaczęła współpracować z japońską marką Fujitsu w zakresie dystrybucji systemów klimatyzacyjnych i zyskała mocną pozycję na polskim rynku. W latach 2002-2004 współpracowała z duńską firmą Cotes i niemiecką marką Aerial. Kaisai dostarcza swoim klientom rozwiązanie klimatyzacyjne, wentylacyjne i grzewcze. Działa na terenie Polski, krajów nadbałtyckich, Skandynawii oraz w USA.

Klimatyzatory Kaisai są niezawodne, a przy tym wyróżniają się nowoczesnym designem. Osiągają współczynnik energetyczny A – najwyższą klasę energooszczędności w Unii Europejskiej. Do ich produkcji wykorzystywane są najlepsze komponenty japońskich marek. Dlatego urządzenia Kaisai są wytrzymałe, wydajne, bezawaryjne i proste w obsłudze. Są to klimatyzatory ścienne, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe oraz klimatyzatory typu multisplit. Wykorzystywane są zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Dzisiaj klimatyzatory Kaisai uznawane są za jedne z najbardziej innowacyjnych na rynku. Zastosowana w ich przypadku inwerterowa technologia powoduje mniejsze zużycie prądu, co oznacza obniżenie kosztów chłodzenia pomieszczeń. Jednocześnie wpływa to pozytywnie na cichszą pracę urządzeń i ich większą skuteczność działania. Urządzenia Kaisai są proste w obsłudze i oferują wiele ciekawych funkcjonalności. Wygodnym rozwiązaniem jest na pewno funkcja WiFi. Dzięki niej klimatyzatorami sterować można za pomocą aplikacji zainstalowanej w telefonie. To szansa na kontrolowanie parametrów pracy z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Dodatkowo klimatyzatory Kaisai są urządzeniami przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Spełniają postanowienia unijnego Planu Działania 20/20/20 praz wytyczne z Dyrektywy Ekoprojektu ErP. Wykorzystywany przez nie czynnik chłodniczy R32 nie przyczynia się mocno do tworzenia tzw. efektu cieplarnianego. Nowoczesne filtry to z kolei gwarancja czystego i świeżego powietrza w klimatyzowanych pomieszczeniach.