Opis

Przegląd klimatyzacji

Kiedy nadchodzi lato klimatyzator w domu staje się niezbędny. Pomaga schłodzić dom w najgorętsze dni i zapewnia komfort domownikom. Dlatego tak ważne jest aby utrzymywać go w dobrym stanie i robić regularny przegląd. Wybierając usługi profesjonalistów macie Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana poprawnie, a sprzęt będzie służył przez długie lata.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i fachowcy ze wszystkimi wymaganymi uprawnieniami oferujemy Państwu profesjonalną, kompletną usługę przeglądu klimatyzacji. Pracujemy jedynie ze sprawdzonymi i zaufanymi producentami takimi jak  LG, Gree, Daikin czy Fujitsu. Oferujemy rzetelne doradztwo i usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest sprostanie Państwa potrzebom i zapewnienie możliwe najlepszy rozwiązań.

  • Cena: ustalana indywidualnie
  • Czas realizacji: indywidualny
  • Przy zakupie urządzenia wraz z montażem dla firm 23% VAT.

KONTAKT

Przegląd klimatyzacji Warszawa, Ryki, Garwolin, Puławy

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak często powinien być wykonywany przegląd klimatyzatora. Aby jednostka służyła przez wiele lata, należy regularnie – najlepiej co dwa miesiące – sprawdzać jej stan techniczny. Działanie to jest kluczowe i pozwala uniknąć większych usterek i awarii. Systematyczny przegląd klimatyzacji chroni przed dużymi wydatkami w przyszłości. Ponadto zlecając to zadanie profesjonalistom mamy pewność, że cała usługa zostanie wykonana poprawnie i rzetelnie.

 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego przegląd jest ważny?

Istnieje wiele powodów, dla których tak ważny jest regularny przegląd. Dzięki niemu klimatyzacja na dłużej pozostanie wydajna i będzie zapewniać maksymalne rezultaty. Ponadto serwisowanie jednostki zwiększa jej energooszczędność. Badania pokazują, że jednostka klimatyzacyjna traci około 5 procent sprawności, gdy przegląd wykonywany jest jedynie raz w roku. Po trzech latach jej wydajność spada do około 15 procent. Przegląd zapewnia także dobrą powietrza domu i tym samym zwiększa komfort całej rodziny.

Jak często wykonywać przegląd klimatyzacji?

Jak często wykonywać przegląd klimatyzacji? To pytanie zadawane przez wielu klientów. Kierując się zaleceniami producentów rekomenduje się, aby robić kapitalny przegląd sprzętu raz do roku. Natomiast ogólny przegląd urządzenia warto robić raz na dwa miesiące. Działania te zalecane są także wówczas, gdy urządzenie wydaje się działać całkowicie normalnie. Takie postępowanie daje gwarancję, że klimatyzacja będzie działała bez zarzutów przez długi czas, zwłaszcza w upalne miesiące.

Podczas działania klimatyzacja gromadzi kurz i brud w elementach takich jak folie kondensacyjne i filtry. Pozostawienie nagromadzonego brudu przez dłuższy czas może wpłynąć na jej wydajność. Przegląd większych, przemysłowych urządzeń przeprowadzany jest zgodnie z normami UE. Tym samym przegląd klimatyzacji w sklepach, salonach i podobnych obiektach powinien być przeprowadzany dużo częściej.

 

Koszt przeglądu klimatyzacji

Koszt takiej usługi jest zależny od zakresu wykonywanych prac. Cena serwisu klimatyzacji rośnie wraz z wykrytymi usterkami czy nieprawidłowościami.