klimatyzatory samsung

Klimatyzatory Samsung

Koreańska firma Samsung Electronics na rynku sprzętu elektronicznego funkcjonuje już ponad 50 lat. Na co dzień kieruje się pięcioma filarami działania. Skupia się na ludziach – swoich pracownikach i klientach, na pierwszym miejscu stawiając ich potrzeby. Samsung to marka wykorzystująca najnowocześniejsze technologie i rozwiązania proekologiczne. Cały czas doskonali swoje produkty, w tym również klimatyzatory.

Samsung to firma wiodąca na liście Fortune Global. Zyskała pozycję globalnego lidera w zakresie nowoczesnych technologii. To jedna z kilku najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Samsung założony został w roku 1969 i szybko podbił koreański rynek. Z czasem produkty Samsung zaczęły trafiać za granicę. Prawdziwy sukces zaczął odnosić w altach 90. XX wieku i tak zostało do dzisiaj.

Klimatyzatory Samsung skutecznie zapewniają odpowiednią temperaturę powietrza w całym pomieszczeniu. Za sprawą innowacyjnej technologii Wind-Free nie generują one chodnych podmuchów, ale klimatyzowane powietrze rozprowadzają w sposób równomierny i cichy. W ten sposób użytkownicy mogą korzystać z optymalnej temperatury. Nie muszą się też martwić niebezpiecznymi dla zdrowia zanieczyszczeniami powietrza. Nowoczesne klimatyzatory firmy Samsung wyposażone są w bardzo skuteczny filtr Tri-Care. Zatrzymuje on kurz i groźne dla zdrowia drobnoustroje – bakterie, wirusy oraz alergeny. Na uwagę zasługuje także aplikacja SmartThings, która wyróżnia się intuicyjnym panelem sterowania. Zwiększa ona komfort korzystania z klimatyzacji Samsung.

Warto też pamiętać o tym, że klimatyzatory Samsung są urządzeniami energooszczędnymi. Koreańska firma zwraca na tę kwestię bardzo dużą uwagę. Klimatyzatory przez nią produkowane zawierają czynnik chłodniczy R32 redukujący emisję F-gazów. Na tym jednak nie koniec. Samsung utworzył system zwrotu odpadów, który jest zgodny z najnowszymi przepisami Unii Europejskiej. Firma spełnia rygorystyczne przepisy UE dotyczące produkcji oraz utylizacji baterii. Tym samym Samsung ułatwia ponowne użycie zgodnie z filozofią Less Waste.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i fachowcy ze wszystkimi wymaganymi uprawnieniami, oferujemy Państwu najlepszej jakości sprzęt od renomowanych producentów. Marka Samsung jest naszym zaufanym partnerem, z którym pracujemy od dawna. Dzięki sprzętowi marki jesteśmy w stanie sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom oraz zapewnić możliwe najlepsze rozwiązania.